rolex saat
Soma Olay Gazetesi
bayan escort bursa-escort beylikdüzü bayan-bayan escort bursa-escort istanbul bayan-escort istanbul bayan-bodrum escort-gaziantep escort-marmaris escort bayan-kayseri escort-sakarya escort-samsun escort-mersin escort bayan-bayan escort bursa-kocaeli escort-ataşehir escort-istanbul escort bayan-bursa escort-bursa escort-istanbul escort-tuzla escort bayan-porno

Okullar arası Kros Müsabakaları tamamlandı

Okullar arası Kros Müsabakaları tamamlandı
Bu haber 20 Nisan 2018 - 10:38 'de eklendi ve 74 kez görüntülendi.

Okullar arası Kros Müsabakaları tamamlandı

12 Okuldan 207 Öğrenci Ulusal Egemenlik Koşusunda ter döktü. Dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

Ulusal egemenlik haftası etkinlikleri kapsamında 17 Nisan Salı günü Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğince ilçemiz ortaokulları öğrencilerinin katılımlarıyla kros yarışı düzenlendi.

Yarışlara toplam 12 okuldan 207 sporcu katıldı.
Yarışlar Özel Eğitim,Küçük Kızlar,Küçük Erkekler,Yıldız Kızlar Ve Yıldız Erkekler kategorilerinde yapıldı.
Özel Eğitim 400, Küçük Kızlar 1500, Küçük Erkekler Ve Yıldız Kızlar 2000, Yıldız Erkekler 3000 metrede mücadele ettiler.
Yarışlar sonunda oluşan ilk 3 bireysel dereceler madalya, ilk 3 takım dereceleri kupa ile ödüllendirildi.

Dereceye giren sporcu ve takımlar su şekilde oluştu:

Küçük kızlar ferdi sıralama: 1- Özlem Asar Altıntaş Ortaokulu 2- Aslıhan Yıldız Ayşe Temizel Ortaokulu 3- Rojin Selen Altıntaş Ortaokulu

Küçük kızlar takım sıralaması: 1- Altıntaş Ortaokulu 2- Ayşe Temizel Ortaokulu 3- Turgutalp Ortaokulu

Küçük erkekler ferdi sıralama: 1- Recep Sefa Onak Altıntaş Ortaokulu 2- Birkan Çamulu Altıntaş Ortaokulu 3- Çağdaş Demir Altıntaş Ortaokulu

Küçük erkekler takım sıralaması: 1- Altıntaş Ortaokulu 2- Turgutalp Ortaokulu 3- Canlar Ortaokulu

Yıldız kızlar ferdi sıralama: 1- Rukiye Canbal Canlar Ortaokulu 2- Tülin Yılmaz Seher Ali Ortaokulu 3- Fatmanur Duran Ayşe Temizel Ortaokulu

Yıldız kızlar takım sıralaması: 1- Seher Ali Ortaokulu 2- 13 Eylül Gama Ortaokulu 3- Canlar Ortaokulu

Yıldız erkekler ferdi sıralama: 1- Doğukan Tarlaek Ayşe Temizel Ortaokulu 2- Halil Yıldız Aşağı Avdan Ortaokulu 3- Hüseyin Çoban Aşağı Avdan Ortaokulu

Yıldız erkekler takım sıralaması: 1- Aşağı Avdan Ortaokulu 2- Seher Ali Ortaokulu 3- Ayşe Temizel Ortaokulu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Mersin EscortAdana EscortEskişehir EscortEscort MersinEskişehir Escort BayanEscort Adana