çankaya escort
Soma Olay Gazetesi

Soma’nın Gururu Oldular

Soma’nın Gururu Oldular
Bu haber 22 Mart 2019 - 9:40 'de eklendi ve 519 kez görüntülendi.

Okullararası Küçükler/Yıldızlar Oryantiring İl Birinciliği Salihli Kurşunlu Kaplıcalarında yapıldı. 250 sporcunun katıldığı yarışmada Somalı sporcular elde ettikleri derecelerle Soma’nın gururu olmayı başardılar.

Okullararası Küçükler/Yıldızlar Oryantiring İl Birinciliği Salihli Kurşunlu Kaplıcalarında yapıldı. 250 sporcunun katıldığı yarışmalarda Avdan Ortaokulu Oryantring Takımı, Takım olarak  Küçük Erkek 3.lük Kupası , Yıldız Erkek 1.lik Kupası, Yıldız Kız 1.lik Kupası Ferdi olarak da Yıldız Erkek kategorisinde Hüseyin Söğüt 1.lik , Furkan Genç 2.lik Yıldız Kız kategorisinde Esra Karakobak 1.lik , Kardelen Kara 4.lük alarak, Avdan’ın gurur kaynağı oldular.

Avdan Ortaokulu’ndan yapılan açıklamada ise; “Destekleriyle her zaman yanımızda olan Soma Kaymakamlığına ,Soma Belediye Başkanlığına, Soma İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğüne ve  Soma Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne , Emeği geçen Beden Eğitimi öğretmeni Fikriye  İşbilen , okul oryantiring antrenörlerimiz Nursel Düzdemir  ve İsmail Burak Biçer’e teşekkür ederiz.  27 Nisan Muğla Bodrum’daki Grup yarışmasında sporcularımıza başarılar dileriz” denildi.

Okullararası Küçükler/Yıldızlar Oryantiring İl Birinciliği yarışmasında kupa alan ve dereceye giren okullar ise şöyle sıralandı;

Küçük Erkek

1.  Kupası Soma Altıntaş Ortaokulu

2.  Kupası Soma Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu

3.  Kupası Soma Avdan Ortaokulu

4.  Kupası Soma 13 Eylül GAMA Ortaokulu

Yıldız Erkek

1.  Kupası Soma Avdan Ortaokulu

3.  Kupası Soma Altıntaş Ortaokulu

4.  Kupası Soma Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu

Yıldız Kızlar

1.  Kupası Soma Avdan Ortaokulu

2.  Kupası Soma Altıntaş Ortaokulu

Küçük Kızlar

3.  Kupası Soma Altıntaş Ortaokulu

Ferdi Alan Sporcular; Yıldız Erkek

1.lik        Hüseyin Söğüt      (Soma Avdan Ortaokulu)

2.lik        Furkan Genç (Soma Avdan Ortaokulu)

4.lük       Yasin Urğan (Soma Altıntaş Ortaokulu)

Küçük Erkek

1.lik        Ömer Faruk Demirtaş (Soma Altıntaş Ortaokulu)

2.lik        Muhammet Ali Koca (13 Eylül Gama Ortaokulu)

3.lük       Enis Bedirhan (Soma Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu)

4.lük       Muhittin Arslan (Soma Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu)

Yıldız Kız

1.lik        Esra Karakobak (Soma Avdan Ortaokulu)

2.lik        İrem Girgin (Soma Altıntaş Ortaokulu)

3.lük       Eylül Vapurcu (Soma Altıntaş Ortaokulu)

4.lük       Kardelen Kara (Soma Avdan Ortaokulu)

Küçük Kız

1.lik        İremsu İnanöz      (Soma Necip Fazıl Kısakörek Ortaokulu)

2.lik        Gülçin Özdemir    (Soma Yunus Emre İmam Hatio Ortaokulu)

4.lük       Ceren Aldemir     (Soma Altıntaş Ortaokulu)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER