SON DAKİKA

Soma Olay Gazetesi

ÖZKAR VİNÇ

Özkar Vinç hizmetinizde….
Reklam panolarından şirket tanıtım afişlerine, firma satış ofisi panolarından fırsat panolarına, taşımacılık işlerinden tamir işlerine kadar birçok alanda vinçler olmadan herhangi bir iş yapmak oldukça zordur. Kendine saygın bir yer edinen Özkar Vinç, profesyonel işlem gerektiren vinç işlerinde sağladığı üst düzey iş güvenliği, hizmet kalitesi kapsamında müşteri memnuniyeti ve iş sektöründeki başarısı ile her türlü vinç işlerinde doğru adres olarak hizmetinizde.
İşletmeciler Yücel Öztaş ve Ahmet Cem Öztaş “Birçok firmaya kiralık vinç temini sağlıyoruz. Günlük, saatlik, aylık vinç kiralama hizmetlerimiz ile yaptığı işte her zaman en iyisi olmyı hedefliyoruz. Buna ek olarak iş sağlığı ve güvenliği konusunda her türlü sertifikası ve profesyonel çalışma ekibiyle dikkat çeken Özkar Vinç güvenlik konusunda üst düzey tedbir ve korumaya ciddiyetle yaklaşıp bu konuda büyük hassasiyet göstermektedir.” dedi.
Öztaş kardeşler, “Kuruluşumuz, müşteri memnuniyeti konusunda maksimum gayreti göstermeyi kendisine misyon edinmiştir. Bununla beraber yaptıkları tüm işlerin, hizmet kalitelerinin referansı olmasını sağlamışlardır. Bu açıdan tamamladıkları işleri sergilemekten büyük gurur duyarak, siz değerli müşterilerin de tüm kiralık vinç ve diğer vinç işlerini de profesyonel şekilde hizmet sunmaktadır. Vinç Hizmetleri için bizlere 0505 394 85 30 ve 0551 404 79 12 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.” ifadelerini kullandılar.

Firma YetkilisiYÜCEL & AHMET CAN ÖZTAŞ
Yetkili Telefon0505 394 85 30
Telefon0551 404 79 12
Faks
Web Sitesi
E-Postaozkarvinc45@gmail.com
Firma AdresiNAMAZGAH MH. YELİZ SOKAK
İl / İlçeManisa / Soma
Bu firma 22 Şubat 2017 - 16:26 'de eklendi ve 348 kez görüntülendi.
SON EKLENEN FİRMALAR